Podsjetnik na druženje
Napisao Tomislav Raguž u 17:13, 09.05.2021.Dragi Raguži, srodnici i prijatelji,
Mjesec svibanj, drugi vikend u mjesecu, bio je obilježen odlaskom na okupljanje Raguža, srodnika i prijatelja u Slavoniju. Žao nam je što ove godine, zbog epidemiološke situacije, ne možemo organizirati već tradicionalno okupljanje. Želja nam je da vas riječju i slikom malo podsjetimo kako smo se nekada družili. Ovoga puta izabrali smo 2013. godinu i okupljanje Raguža u Đakovu.
Nadamo se i vjerujemo da ćemo se, čim se smiri ova epidemiološka situacija, uz Božju pomoć ponovno družiti. Veselimo se budućim okupljanjima.
Ostajte nam zdravo!
Zagrebački odbor za promicanje roda Raguža
SMART
Župa sv. Ilije Proroka STOLAC
Čuvar Sjećanja