Prvo godišnje okupljanje Raguža u Istri
Napisao Tomislav Raguž u 11:28, 16.11.2021.Dragi Raguži, srodnici i prijatelji,
Mjesec studeni bio je vrijeme za okupljanje Raguža, srodnika i prijatelja u Istru. Zbog epidemiološke situacije, ne možemo organizirati već tradicionalno okupljanje ni ove godine.
Želja nam je da vas riječju i slikom malo podsjetimo kako smo se nekada družili.
Ovoga puta izabrali smo prvo godišnje okupljanje Raguža u Istri 2012. godine.
U nastavku je izvještaj s tog okupljanja.
Nadamo se i vjerujemo da ćemo se, čim se smiri ova epidemiološka situacija, uz Božju pomoć ponovno družiti. Veselimo se budućim okupljanjima.
Ostajte nam zdravo!
Zagrebački odbor za promicanje roda Raguža
SMART
Župa sv. Ilije Proroka STOLAC
Čuvar Sjećanja